Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 2 maja 2024 04:07
WAŻNE!

BISKUPIEC: Udane Święto Biegania w Deszczowej Scenerii

Wczoraj, 29 października 2023 roku, Biskupiec stał się areną dla pasjonatów biegania podczas V Półmaratonu o Puchar Wójta Gminy Biskupiec. Mimo kapryśnej, lekko deszczowej pogody, uczestnicy i widzowie zgromadzeni wokół trasy biegu przeżyli niezapomniane chwile.

Źródło: Łukasz Plewka

Impreza, która zgromadziła 141 zawodników, odbyła się zgodnie z planem, co świadczyło o doskonałej organizacji oraz zaangażowaniu uczestników. Wśród biegaczy znaleźli się zarówno dorośli, jak i młodzież, co podkreśliło uniwersalność wydarzenia.

Najbardziej emocjonującym momentem było ogłoszenie zwycięzców. Na pierwszym miejscu uplasował się Adamovich Raman, który pokazał nie tylko siłę, ale i determinację. Drugie miejsce zdobył Didovodiuk Dmytro, a trzecie zajął Przybyła Adrian. Ich osiągnięcia są nie tylko dowodem wytrwałości, ale także inspiracją dla innych uczestników.

Nie tylko dorośli, ale także dzieci i młodzież miały okazję wziąć udział w biegu. To wspaniała okazja, by zachęcić najmłodszych do aktywnego trybu życia i pokazać im, jak ważne jest regularne uprawianie sportu.